Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Cilde Özel Cilt Bakımları

Cilt Bakım Uygulamaları

Cildi dezenfekte etmek, temizlemek ve kirli, zararlı, yıpranmış ve yaşlı dokusundan arındırma işlemleri her biri ayrı bir şekilde uzmanlık ihtiyacı gerektiren bir bütün halinde olağanüstü bir temizleme organizasyonu arak faaliyet göstermesi tedavi yöntemi olarak değil temizleme ve cildi canlandırma işlemi olarak ifade edilmelidir.

Özel Cilt Bakım Seansı yöntemleri

  • Kozmetik ürünlerinin yanlış ve kalitesiz ürün seçimi olarak kullanılması, güneşin zararlı ışınları, cilde uygun olmayan krem ve losyonların kullanılması, çevre kirliliğinin cilt üzerindeki tehlike ve sağlıksız etkileri, alkol, sigara gibi olumsuz alışkanlıklar cilt bakım ve uygulamalarını en gerekli kılan neden ve özelliklerdendir. Cilde Özel Cilt Bakımları uygulamaları sayesinden cilt arındırılarak, gözenekleri açılır, temizleme süreci işlerlik kazanarak daha kontrollü ve aşamalı bir şekilde nem takviyesi yapılarak, yağlı cilt tabakası arındırılarak cilt dokusu ölü hücrelerden arındırır.
  • Dezenfakton işlemi yapılarak krem ve cilt arındırıcı serumlar kullanır Maske uygulamaları ve siyah noktaları temizleme işlemleri dikkat ve sorumlulukla yerine getirilmektedir. Tip uygulamaları ve yapılan tüm müdahaleler her ne kadar estetisyen ve uzman ellerde şekillense de toplumun büyük bir kısmı evde hâlihazırda bulunan yoğurt, salatalık zeytinyağı, patates vs. Peeling vasıtası ile çeşitli madde ve ürünü kullanılmaktadırlar. Cilt temizleme işlemi olarak etkisi gözle görülür bir farkla ortaya koysa da önemli olan doktor ve sağlık teknik ekiplerinin öneri ve yönlendirilme servisleri ile kullanılmasının en doğru sonuçlar doğuracağı gerçeğidir.
  • Cilde Özel Cilt Bakımları uygulamaları yenilesen dünya standartları sayesinde gelişimine ivme kazandıran, marka ve reklam algısını TV sanal mecralar ve görsel medyada adından sıkça söz ettiren uygulamaların başında gelmektedir. Cilt temizleme sağlık uygulama alanlarına sanal gerçeklik kazandıran ve kitleler halinde peeling seanslarına katılmak isteyen, tek tik ötede meraklı gözlerle hizmet sunan iletişim kaynağı ve destek ekibi uzmanlıkla çalışan, hizmet veren dev bir organizasyon uygulamasıdır. Cilde Özel Cilt Bakımları uygulamaları,   baştan sona asama kaydeden cilt gibi son derece önemli bir organın hassas süreçlerine duyarlılıkla hizmet eden bir arındırma işlemidir.
  • Sanatçı, model, iş kadını, bilim insanı, estetik bilim mucitleri ve ev hanımlarının ilgiyle takip ettikleri, kullanmaktan çekinmedikleri güvenle destek aldıkları güzellik iksiri cilt temizleme ve arındırma yöntemidir. Cilt temizleme nemlendirici, cildi nemlendirici ve yeniden canlılık kazandırdığı, gençlik iksiri olarak son yılların en çok hizmet alınan tercih edilmesi bakımından sıklıkla ziyaret edilen cilt temizleme işlem ve uygulamasıdır. Özel cilt bakim uygulamaları hizmetlerinden faydalanmak güzellik alanlarının en vazgeçilmezi koruyuculuk politikası sunması avantajı ve cildi yeniden yaratma sürecine ortaklık etmesidir.