Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Gözenek ve Scar Tedavisi

Tanımı Uygulama Alanları

Kozmetik alan uygulamaları, sağlıksız ve ucuz nitelikteki makyaj ürünleri ve cilde zarar veren gözeneklerin oluşmasını sağlayan, cildi yıpratan ve yorgun bir görünüm kazanmasına yol açan nedenleri ile sonradan ciddi problemlere yol açacak olan hastalık ve cilt bozukluklarına  sebep olabilmektedir. Akne izi türü ve derinliği bakımından her biri ayrı teknik ve uygulama esasını temel alan Gözenek Ve Scar Tedavisi gözeneklerin, sivilcelerin, siyah noktaların, gözeneklerin yapısı ve cilde olan duyarlılığı yağ dokusunun, bezinin işleyişinin kontrol altına alınması ile ilgilidir.

  • Gozenek ve Scar tedavisi gözeneklerin sıkılaştırılması işlemi olarak her ciltte ve deride farklı tedavi gelişimi göstermesi ve ayrı iyileştirme seansı gerçekleştirmesi açısından son derece duyarlı bir tedavi yöntemidir. Çünkü her cilt yapısı ve yağ bezi oranı ve işleyişi birbiri den farklı yapıda ve derinliktedir. Gözenek ve scar tedavisi gözeneklerin alanlarını daraltırken sıkılaştırma işlemi bünyesinde her daim dikkatli ve kontrollü bir şekilde aşamalı olarak uzmanlık bilinci ve donanımlı bilgiyle hareket edilmesini öngörür.
  • Gözeneklerin aralıklı ve büyük olması cildin hızlıca mikroplara açık olmasına, makyaj malzeme ve kozmetik maddelerine karşı duyarlılık kazanmasına, kalitesiz bir estetik ürünü ise hızlıca mikrobik yapıdan etkilenme özelliğine sahip olarak daha çabuk ve sızma işleminin kolayca gerçekleşmesine fırsat verecektir.
  • Her kişide ayrı bir seviyede olan yağ bezlerinin dengelenmesi ve özel solüsyonlar kimyasal peeling ve darmapen yöntemleri ile gözeneklerin daraltılması amacı ile uygulanan gözenek ve scar tedavisi 10 gün ara ile kişiye özel olarak hazırlanan protokol bünyesinde 4-6 seans uygulanmaktadır. Gozenek ve scar tedavisi her aşaması hastanın psikolojik ruh mekanizmasına hitap eden, estetik uygulama ve esaslarının en işlek ve uzmanlık gerektiren tedavi araçlarındandır.
  • Gözenek ve scar tedavisi fiyat noktasında da kampanya dâhilinde hastanın bütçe durumuna gire kolaylık sağlayan iletişim destek ekibi vasıtası ile hastalarına duyarlılık eşiği gelişmiş olan, güven veren, marka bilinci yüksek sağlık hizmetlerindendir.

Gözenekleri sıkılaştırma işlemi ile ciltte gençleştirici doku ve elastikiyet kazandırıcı mineral zenginliği faktörü i ile derinin yeniden canlılık kazanması, ışıklandırılması, hacim alması vs özellikleri ile adından sıkça söz ettirecek nitelikteki; başarı hikâyeleri, kanıt hasta yorum panelleri mevcuttur. Kalitenin uzman ellerde harmanladığı Gozenek6 ve scar tedavisi mucit bilim adamı ve estetik harikası sağlık ekibi uzmanlarının ve hastaların bir numaralı tercih alanı ve hizmet kategorisi olarak ününü dünyaya kanıtlamış bir tedavi harikası nimetlerindendir.

Merkezimiz bu uygulamalarda sadece danışmanlık hizmeti vermektedir.