Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Somon Aşısı (Gençlik Aşısı)

Tanımı

Somon DNA olarak nitelendirilen ve son kozmetik ve estetiysen dünyasının, tıbbi klinik ve uzmanların sıklıkla adından söz ettiği Somon Aşısı, güzellikte sınır tanımayan bayanların bir numaralı adresi, vazgeçemedikleri estetik iksiri olara dijital sistemlerin ve tüm görsel medyanın ilgi odağı haline gelmeyi başarmıştır. Polinükleotid olarak nitelendirilen, derinin yaşlanmış ve yorgun tabakasına, kırışmış ve yaşlanmış cilt dokusuna sunduğu hücre yapımı keratini sayesinde, ölü ciltleri canlandırmak, gençleştirmek ve yeniden deriye boyut kazandırmak cilde kalitesini geri vererek uzun yıllar genç ve diri bir cilt oluşumunu kazanma noktasında son derece önemli bir madde yapısına sahiptir.

Faydaları Ve Önemi

  • Ciltte bulunan elastin ve kollojen liflerinin parçalanarak sürekliliğini ve canlılığını yitirmesi derinin daha çok mat ve kuru bir görünüm kazanmasına yol açarak cildin mutlak nem ihtiyacının artmasına ve çeşitli tedavi yöntemlerinin kullanılmasına davetiye çıkarmaktadır. Somon aşısı ciltte beslenen elastik dokuya ve derinin hassas doku içeriğine zenginlik kazandırarak, cildin daha parlak ve nemli bir görünüm kazanmasına olanak sağlar.
  • Somon aşısı yüzyılın cerrah uygulamalarına rakip olacak düzeyde son fonem estetik sağlık uzmanlık alanlarındandır. Rakiplerine olan açık ara fark yaratan başarısının kaynağı, zengin bilgi donanımı ve tıbbi cihaz sisteminin son model teknik ve alt yapısı ile donatılmış olmasıdır.
  • Somon aşısı; hastalarına ve meraklısı olarak giderek yükselen alıcı kitlesi ile mucit özelliğine ivme kazandıran, gün geçtikçe yeni marka ve reklam algısına boyut kazandıran, bilim adamı, teknik alt yapı ve koordineli çalışma kadrocu ile adını uluslar arası ölçekte duyurmaya başaran, aldığı övgü ve güven anlayışı perspektifi ruhundan, görüntüsünden, sıklıkla tercih edilen ender sağlık markalarından olmayı başarı sonuç grafiği ile kanıtlamayı bilmiştir.

Aşamaları Genel Bakış

  • Somon aşısı cilt altına uygulanan küçük iğneler vasıtası ile cildin nem oranı düzenlenerek derinin alt tabakasına doğru cilde nem verilerek enjekte işlemi ile tedaviye boyut kazandıran işlemlerle başlanmaktadır. Bu aşamalardan sonra somon balığının sütünden üretilen serum enjekte dilerek, yerleştirme işlemi başarı ve uzmanlık bilinci ile kaliteli bir seans ritmi yakalanmaktadır.
  • Somon aşısı DNA yöntemi ile UV ışınları sayesinde sigara ve alkol alışkanlığı olan hastalarda özellikle görülen protein eksikliği gönderilmekte olup; bu uygulama sayesinde ciltte bulunan ölü hücreler canlandırılarak deriye olağanüstü bir Somon parlaklığı, güzelliği ve dokusu kazandırılmaktadır.

Serum aşısı bir güzellik uygulama estetik uzmanlık alanıdır. 7’ den 70’ e ilgiyle takip ettiği kaliteli tıbbi sağlık seans yöntemidir. Merakli gözlerin hedefinde olan son dönem estetik harikası marka ve reklam sistemi ile eşsiz bir gelişim kaydeden teknoloji devi gençleştirme uygulamalarındandır.