Bölgesel İncelme Nedir?

Bölgesel incelme bu durumda zorunlu bir işlem haline geliyor. Vücudun belirli bölgelerinde meydana gelen yağlanma ve kilolar pek çok bireyin canını sıkan durumlar arasında yer alıyor. Günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin tercih ettiği bölgesel incelmenin sayesinde her birey sağlıklı bir vücuda sahip oluyor.

Genellikle karın, bacak, diz, basen, kalça gibi bölgelerde daha sık yağlanmalar meydana geliyor. Bölgesel incelme ile birlikte ameliyatsız olarak bu yağlardan kurtulmak mümkün oluyor. Birbirinden farklı yöntem ve teknikler ile birlikte uygulama yapılıyor. Kişinin vücut şekli ve cilt yapısına göre en uygun yöntem belirleniyor.

Bölgesel İncelme Yöntemleri

Vücudun yağ toplaması ve kilolu görünmek kadınların daha fazla takıntı yaptığı ve bu durumdan kurtulmak istediği durumlardandır. İncelme yöntemleri sayesinde pek çok birey hayalindeki vücut yapısına kısa süre içinde sahip oluyor.

Soğuk lipoliz, kavitasyon, ultrashape, g5 masajı, liposuction gibi pek çok yöntem vardır. Ameliyatsız olarak yağlardan kurtulmak için sizler de bu yöntemlerden tercih edebilirsiniz. Kişinin yağlanma olan bölgesi için en uygun yöntem belirlenerek uygulanır.

Bölgesel incelme yöntemleri hastadan hastaya göre seans olarak değişkenlik gösterir. Sizler de kısa sürede yağlarınızdan kurtulmak için uzman bir doktor tarafından görüş alabilirsiniz.

Bölgesel incelme Yaptıranlar

Son zamanlarda bölgesel zayıflama yaptıran kişilerin sayısı daha fazladır. Özellikle kadınlar dış görünüşe daha fazla önem verdiğinden dolayı daha sık tercih ediyorlar. Farklı teknikler ile yapılan incelme işlemi sayesinde pek çok birey hayalindeki vücut şekline sahip oluyor.

İşlem yaptıranlar cerrahi bir girişim olmadığından ve herhangi bir anestezi uygulanmadığından dolayı konforlu bir işlem olduğunu belirtiyorlar. Acı ve ağrı çekmeden kısa süre içinde diledikleri vücut yapısına sahip olduklarını da belirtiyor.

Sizler de bölgesel zayıflama uygulamasından yararlanmaya karar vermeden önce çevrenizde işlemi yaptıran bireylere danışarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Uzman kişiler tarafından güvenle işlem yaptırabilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Cihazları

Ameliyatsız olarak yapılan bölgesel zayıflama uygulamalarında birden fazla cihaz kullanılıyor. Bu cihazlar hastadan hastaya göre ve uygulanacak olan bölgeye göre değişkenlik gösterir. Çeşitli dalga boylarına sahip olan cihazlar yardımıyla yağlar yakılarak kişinin istediği vücut şekline kısa süre içinde sahip olması sağlanıyor.

Günümüzde en sık tercih edilen cihazlar arasında ultrashape cihazı, smoothshapes cihazı, eximia cihazı kullanılıyor. Cihazlar alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından kullanılıyor. Kişinin yağ oranına göre seanslar belirlenerek cihazlar ile uygulama yapılıyor. İlk seanstan itibaren etkisini gösteren uygulama çoğu bireyin yüzünü güldürüyor.

a.Ultrashape Bölgesel İncelme Cihazı

Son teknoloji ile üretilen ve cerrahi girişim yapılmadan uygulanan ultrashape bölgesel zayıflama cihazı vücudun şekillendirilmesinde kullanılan bir cihazdır. Vakum yardımı ile hedeflenen bölgedeki yağlar parçalanır. Bu vakumlama işleminde kan damarları ve sinirler herhangi bir zarar görmez.

Cildin sıkılaşması için kullanılabilecek en kaliteli cihazdır. Metabolizmayı hızlandırarak kilo verme sürecinin de hızlanmasını sağlar. Ortalama olarak 1.5 ile 5 saat süren bir işlemdir. İşlem sonrasında ciddi bir komplikasyon olmadığından dolayı kişi normal yaşantısına devam edebilir. Özellikle bel, karın, kalça gibi bölgelerde daha başarılı bir sonuç verir.

b.Smoothshapes İle Bölgesel İncelme

Günümüzde bölgesel incelmek için kullanılan bir diğer cihaz smoothshapes cihazıdır. Lazer ve ışık sistemleri ile uygulanan bir cihazdır. Uygulama yapılırken cihaz yağ dokusunu hedef alarak sıvılaştırılır. Lazer yardımı ile sıvılaştırma işlemi oldukça kolaydır.

Aynı zamanda dolaşımı hızlandıran ve yağ dokusunun hücre dışına çıkması için de ışık yöntemi vardır. Vakum sistemi ile birlikte ise ışığın derinliği ayarlanır. Cildin daha sıkı ve prüzsüz görünmesi için uygulana  yöntemdir.

Smoothshapes bölgesel incelme cihazı ile birlikte 1-2 beden kadar incelme yapılabiliyor. Ortalama 40-80 dakika kadar süren işlem sonrasında gözle görülür bir incelme meydana geliyor.

c.Eximia (Kavitasyon) Cihazı ile Bölgesel İncelme

Selülit tedavisi ve bölgesel yağlardan kurtulmak için kullanılan cihazlar arasında eximia(kavitasyon) cihazı da yer alıyor. Kavitasyon cihazı ile yapılan bölgesel zayıflama işlemi bel, göbek, kol, kalça gibi vücut bölgelerinde daha sık tercih ediliyor.

Ses dalgaları ile uygulanan ve cerrahi olmayan bir işlemdir. Cildin dış yüzeyinden uygulanan ses dalgaları sayesinde yağ hücreleri tahrip edilir. Tahrip edilen yağlar açığa çıkarak lenf yolu ile atılır.

Uygulama yapılan bölgede ilk seanstan itibaren gözle görülür bir incelme meydana gelir. Kavitasyon cihazı ile yapılan  bölgesel zayıflama uygulamaları egzersiz ve diyetlerle birleştirilerek daha hızlı sonuç alınması sağlanır.

d.Radyofrekans Tedavisi ile Bölgesel Yağ Yakımı

Vücudun belirli bölgelerinde meydana gelen yağlanmalarda uygulanan bölgesel incelme yöntemleri arasında radyofrekans tedavisi de yer alıyor. Radyofrekans yöntemi su içeren dokularda etki göstererek harekete geçiriyor.

Bu sayede su düzeyi yüksek olan yağ hücrelerine kolaylıkla ulaşarak eritilmesi sağlanıyor. Aynı zamanda selülit tedavisinde de kullanılabiliyor. Hem yüz hem de vücut bölgelerinde rahatlıkla uygulanabilen bir yöntemdir.

Radyofrekans ile yapılan bölgesel incelme yöntemi ortalama 6-8 seans kadar uygulanır. Fakat hastanın cilt yapısı ve yağ oranına göre bu seanslarda uzama meydana gelebilir. Radyofrekans ile yağlardan ve selülitlerden kurtulmak oldukça kolaydır.

PowerShape Zayıflama Teknolojisi

Bölgesel yağlanma ve kilolar günümüzde en sık sorun yaratan durumlar arasında yer alıyor. Bölgesel incelme ve zayıflama yöntemlerinde powershape zayıflama teknolojisi de uygulanıyor.

Günümüzde kadınlar tarafından daha sık tercih edilen bu uygulamalarda en etkili yöntemlerdendir. 4 farklı tekniğin bir arada kullanıldığı powershape yöntemi vücudun her bölgesinde kullanılabiliyor. Ses dalgası, kızılötesi ışık, vakum ve radyofrekans ile birlikte kullanılır.

Uygulanacak olan bölgeye yoğunlaşarak yağların yakılması sağlanır. Sizler de bölgesel zayıflama için en kısa sürede sonuç almak ve acı ve ağrı hissi yaşamamak için powershape yöntemini tercih edebilirsiniz.

Bölgesel İncelme Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Günümüzde en sık uygulaması yapılan ve fiyatları herkese hitap eden bölgesel incelme kadınlar tarafından daha fazla tercih ediliyor. Fiyatlar kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebilir. Yağ oranı daha fazla olan kişilerde fiyatlarda daha yüksek olacaktır.

Uygulanacak olan teknik ve cihaza göre de fiyatlar değişir. Powershape zayıflama teknolojisi daha maliyetli fakat en etkili olan yöntemlerdendir. Kampanya ve indirimler ile sunulan bölgesel zayıflama fiyatları sayesinde daha uyguna hizmet alınabilir.

Uygulama yapan merkezlere göre fiyatlar değişir. Uygulanacak olan alanda seans sayısına göre de fiyatlarda değişiklikler yaşanır. Seans sayısı arttıkça fiyatlarda da artış meydana gelecektir.

Bölgesel İncelme Fiyatları 2021

Her bireye hitap edecek şekilde sunulan bölgesel incelme fiyatları kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir. Bölgesel yağlarından kurtulmak isterken selülit tedavisi içinde kullanılacak olan kişilerde fiyatlar daha yüksek olacaktır.

Uygulama yapan merkezlere göre fiyatlar değişir. Kişinin bölgesel yağlarının oranına ve incelme durumuna göre seans sayısı değişir. Seans sayısı arttıkça fiyatlarda da artış meydana gelecektir. Sizler de her zaman daha uygun fiyata hizmet sunan merkezler tarafından uygulama yaptırabilirsiniz.

Bölgesel zayıflama fiyatları sayesinde diğer işlemlere oranla daha kısa sürede ve uygun fiyata bölgesel olarak zayıflayarak hayalinizdeki vücut şekline sahip olabilirsiniz. Bölge incelme fiyatları 2021 hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.