Göktürk lazer epilasyon, istenmeyen tüylerinizden hemen kurtulmak için epilasyon merkezimizden hizmet alabilirsiniz. Sürekli çıkan tüylerden kurtulmak artık lazer epilasyon ile çok daha kolaydır. Ağrılı ve acılı yöntemler yerine acısız yöntemler arasında olan lazer epilasyonu tercih edebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda daha fazla popüler olan lazer epilasyon hem kadınlar hem de erkekler için uygundur.

Pürüzsüz bacaklara, kollara hatta tüm vücuda sahip olmak istediğiniz takdirde lazer epilasyona başlayabilirsiniz. Seanslar halinde devam eden epilasyon hizmetinden 12 seansa kadar hizmet alabilirsiniz.

Her mevsim rahatlıkla yaptırabileceğiniz lazer epilasyonu kış aylarında yaptırdığınızda daha rahat edebilirsiniz. Her mevsim hizmet veren Göktürk lazer epilasyon firmamızdan epilasyon hizmeti alabilirsiniz.

Göktürk Lazer Epilasyon Kimler İçin Uygundur?

Lazer epilasyonu işlemi 12 yaşını tamamlamış  her birey için uygundur ve isteyen herkes yaptırabilir. Koyu kıl rengine sahip bireyler için uygun olan lazer epilasyon yöntemini  merkezlerimizde yaptırabilirsiniz.

Açık renk tüyler ışın tarafından okunmadığı için uygun değildir. Ve tüylerin bitmesine yardımcı olmaz. Açık renk sarı tüyleriniz çıkmaya devam eder fakat gözle gözükmeyecek türde çıkar.

Lazer epilasyon fiyatları da tüylerin bitme seansına göre değişiklik gösterir. Kadınların daha fazla talep ettiği lazer epilasyon yöntemine en az erkeklerde yoğun talep gösteriyor.

Lazer epilasyonun yoğun ilgi görmesinin nedenleri arasında da tüylerin %85 oranında bittiği görülüyor. Sizler de lazer epilasyon yaptırmak istiyorsanız Göktürk lazer epilasyon merkezimizden hizmet alabilirsiniz. Her mevsim istediğiniz kıyafetleri giyebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyonu tüm vücuda yaptırılabilir. Kılların sağlıklı bir şekilde yok edilmesi için gerekli tedavi yöntemlerindendir. Göktürk lazer epilasyon merkezimiz tarafından dilediğiniz bölgelerinize lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Güvenilir tüy alma yöntemlerinden olan lazer epilasyon kalp pili ve hamilelik dönemindeki bireyler için uygun değildir.

Bacaklar, kollar, koltuk altı bölgeleri genital bölgeye göre hassas değildir. Hassas bölgelere uygulanan lazer epilasyon fiyatları her zaman daha uygundur. Göktürk lazer epilasyonu fiyatları yapılan kampanyalar sayesinde sizler için daha da ucuz fiyatlara gelir.

Bütçenizin uyduğu şekilde ister taksit isterseniz peşin olarak ödeme yapabilirsiniz. Koltuk altı, sırt, karın, bacak, genital bölge, kol ve yüz çevrenize lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Epilasyon sonucu tüylerinizden kurtulmuş olacaksınız.

Lazer Epilasyon Merkezleri

Lazer epilasyonu kıl kökleri tedavisi için gerekli olan işlemler arasında yer alır. Uzman ekipler tarafından yapılması gereken lazer epilasyonu Göktürk lazer epilasyon merkezlerimizde yaptırabilirsiniz.

Aşırı tüylenme, hormonsal sorunlar yaşadığınız durumda lazer epilasyonu ile tedavi görebilirsiniz. Jilet, ağda, ip gibi acılı yöntemleri kullanmak yerine acısız lazer epilasyon yöntemlerinden seçebilirsiniz.

En uygun fiyatlı ve acısız olan lazer epilasyon yöntemi diode lazerdir. Son zamanların en fazla tercih edilen yöntemleri arasında yer alıyor. Sizler de epilasyon hizmeti almak için Göktürk lazer epilasyon firmamıza başvurarak dilediğiniz bölgeye lazer epilasyon yaptırabilirsiniz.  Yaşadığınız konum merkezlerimize yakın ise kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Öncesi

Lazer epilasyon yaptırmaya kadar verdiğiniz taktirde epilasyon öncesi dikkat edilmesi gereken hususlara özen göstermelisiniz. Lazer epilasyonu seansına gitmeden önce ilk seansa jilet vurarak gitmeniz gereklidir. Daha sonraki seanslara gitmeden önce kesinlikle cımbız, ip, ağda gibi yöntemleri kullanmamalısınız.

Buz lazer yaptırıyorsanız seanstan 1 hafta önce güneşe maruz kalmamanız gerekir. Kılların kısaltılması için jilet ya da tıraş makinesi kullanmanız gerekir. Diğer yöntemlere başvurmamalısınız. Göktürk lazer epilasyon merkezimiz sayesinde yapmamanız gerekenler sizlere aktarılır.

Lazer Epilasyon Sonrası

Lazer epilasyon yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar olduğu gibi epilasyon sonrası da dikkat edilmesi gereken durumlar yer alır. Göktürk lazer epilasyon danışanlarımız sizlere yapılması gereken durumları aktarır. Lazer epilasyonun etkili olması için işlemden bir gün sonra duş almanız gereklidir.

Cildin tahriş olmaması için cilde uygulamak istediğiniz peeling uygulamaları için bir hafta beklenmesi gerekirHem uygun fiyatlı yöntemler hem de güvenilir olarak epilasyon yaptırmak için bu hizmeti veren merkezlerimize başvurabilirsiniz.

Göktürk Lazer Epilasyon Fiyatları 2021

Lazer epilasyon yaptırmak istenmeyen tüylerden kurtulmak için yaptırılan acısız yöntemlerden biridir. Ruby lazer yöntemi daha hassas bölgelerde ince tüyler için kullanıldığından dolayı daha küçük bölgelere hitap ediyor. Bu nedenle fiyatlarda daha uygun oluyor.

Göktürk lazer epilasyon merkezimizde yapılan hizmetler oldukça uygun fiyatlardadır. Yapılan kampanyalar sayesinde epilasyona gireceğiniz bölgelerden faydalanabilirsiniz. Merkezlerin açılış zamanlarında yapılan kampanya sonucu ücretler daha ucuz oluyor. Sizler de bütçenize ve tüy renklerinize uyum sağlayan lazer çeşidini seçebilirsiniz.

Ağda, tüy dökücü krem, tıraş bıçağı, elektrikli epilatörler ile aldığınız tüylerinizin yeniden çıkmasına neden olmak yerine lazer epilasyon yöntemleri arasından diode ya da alexandrite lazer çeşitlerinden yaptırabilirsiniz.

Göktürk lazer epilasyonu fiyatları 2021 en uygun fiyatlı şekilde hizmet sunar. Kaliteli lazer cihazları kullanılarak yapılan epilasyondan fayda görebilirsiniz. Göktürk lazer epilasyonu fiyatları 2021 hakkında daha detaylı bilgi için hemen bizlere ulaşın.