Lazer Epilasyon Nedir?

Son dönemlerin en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi güzellik merkezimiz tarafından %100 garantili bir şekilde uygulanıyor. Geniş ve eğitimli kadrolarımızla bu uygulamayı kuruluş tarihimizden buyana en uygun fiyat tarifesi üzerinden uyguluyoruz.

Bu doğrultuda müşterilerimizin ekonomik yönden de avantajlı olmasını sağlıyoruz. Firmamız uzun senelerden buyana güzellik hizmetleri sunuyor. Geniş hizmet kataloglarımız arasında bu yöntem ilk sırada yer alıyor.

Vücudunuzun tüm bölgelerinde istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için bu uygulamadan güvenli bir biçimde faydalanabilirsiniz.

Ayrıca ödemenizi tercihiniz doğrultusunda seans bitiminde nakit veya tüm banka kredi kartlarınızdan yapabilirsiniz. En etkin yöntem olan lazer epilasyon uygulamamızdan %100 memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

2021 yılında merak edilen konular arasında lazerli tüy alma yöntemidir. Bu uygulama bugün medikal firmamız tarafından hızlı ve risksiz bir biçimde gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda epilasyon için ayrıca yurtdışından da müşterilerimiz söz konusudur.

Firmamız bu sebeple Türkiye’nin önde gelen güzellik merkezleri arasında yer alıyor. Lazerli epilasyon güzellik yöntemi, adından da anlaşılacağı üzere lazerli sistem üzerinden çalışan bir uygulamadır. Bu özel güzellik uygulaması tüy ve kıllarınızın yoğunluğuna göre minimum 1 seans ve maksimum 10 seansa kadar hizmet sunabiliyor.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Bu uygulamanın yapılışı firmalar arasında farklılık gösteriyor. İşletmemiz aynı zamanda buzlu epilasyon hizmeti de sunuyor. Fakat genellikle standart lazerli epilasyon yöntemimiz daha çok tercih ediliyor.

Bu uygulamamız doğrudan dalga boyu mantığı üzerinden çalışıyor. Bu sistem üzerinden cihaz tarafından kıl kökü tahrip edilir. Bu doğrultuda kılların yeniden çıkması kalıcı bir şekilde önlenmiş olunur.

Epilasyon Kimler İçin Uygundur?

Uygulamamızdan dileyen herkes faydalanabilir. Özellikle yoğun kıl ve istenmeyen tüylere sahip olan her yaştan erkek ve kadınlar güzellik merkezimiz kurumsal web sitesi üzerinden günün her saati ve haftanın tüm günlerinde epilasyon online randevu formu doldurabilir.

Bu uygulamamızın temel amacı istenmeyen kıllar kalıcı olarak yok etmektir. Bu kapsamda müşterilerimizin yüksek ve pozitif bir yaşam kalitesi elde etmesini sağlıyoruz.

Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?

2021 döneminde bu uygulamamız 81 ilimiz üzerinden de tercih ediliyor. Bu kapsamda geniş bir müşteri tabanına ev sahipliği yapıyoruz. Yeni müşterilerimiz tarafından da merak edildiği üzere lazer epilasyon özellikle kol, el, yüz, bacak, ense, göbek, basen ve kalça gibi birçok vücut bölgeleri üzerinden kolayca uyguluyoruz. Bunun haricinde genital bölge ve çevresi için de bu güzellik uygulamamızı tercih edebilirsiniz.

Epilasyon Yöntemleri Nelerdir?

Uygulamamızda ayrıca birçok değişik türden yöntemler de söz konusudur. Mediplast estetik merkezimiz üzerinden toplamda 5 farklı epilasyon yöntemlerimizden faydalanabilirsiniz. Bunlar; buz lazerli epilasyon yöntemi, Diode, Alexandridite, IPL ve ND yağ lazerli epilasyon yöntemimizdir.

Bu uygulamalarımızın tümü birçok özelliklere sahiptir. Yüksek teknolojik donanımlara sahip olması sebebiyle en zorlu tüylerin dahi birkaç seans içerisinde ortadan kaldırılması mümkündür.

Lazer Epilasyon Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Yeni müşterilerimiz tarafından bu uygulamamız hakkında birçok konular merak ediliyor. Bunlar arasında lazerli epilasyon sonrasında dikkat edilmesi gerekenler yer alıyor. Uygulama öncesi ve sonrasında müşterilerimizin mutlaka dikkat etmesi gereken önemli ayrıntılar da söz konusudur.

Uygulamadan 24 ila 3 günlük zaman dilimi boyunca müşterilerimizin güneş ışınlarından kaçınması gerekir. Bununla birlikte bu süreçler kapsamında zorunlu olarak güneş ışınlarına maruz kalınması durumunda ilgili bölge üzerinden kaliteli Güneş kremi uygulanması tavsiye edilir.

Uygulamamız gerçekleştirildiği alanda minimum 30 dakika boyunca birkaç gün düzenli olarak nemlendirici krem uygulanması gerekir.

Lazer Epilasyon Merkezleri

İnternet dünyasında pek çok lazerli epilasyon merkezleri hizmet sunuyor. Fakat bu firmaların birçoğu kurumsal bir kimliğe sahip değildir. Bu sebeple lazerli epilasyon konusunda sizlerin mağduriyet yaşaması mümkündür. Bu uygulama öncelikle yüksek deneyim ve özveri gerektiriyor.

Bugün kaliteli güzellik hizmetleri sunduğunu iddia eden birçok güzellik merkezlerine baktığınızda gerçekte böyle olmadığını fark edebilirsiniz.

Dolaysıyla internet dünyası üzerinden profesyonel firmamız Mediplast haricinde amatör güzellik merkezleri web sitelerinden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Lazer Epilasyon Faydaları Nelerdir?

2021 döneminde bu uygulamamız sektörün en çok ihtiyaç duyulan güzellik yöntemleri arasında yer alıyor. Dolaysıyla lazerli epilasyon uygulamamızın aynı zamanda birçok faydaları da söz konusudur. Yöntem sayesinde daha parlak ve pürüzsüz bir vücuda sahip olabilirsiniz. İstenmeyen kıl ve tüyler vücudunuzun daha kötü bir görünüm elde etmesine neden olur.

Bu da sizlerde başta özgüven düşüklüğü olmak üzere birçok negatifliklerin meydana gelmesine sebep olabiliyor. Uygulamamızla özlem duyduğunuz güzel cilt yapısına yeniden sahip olabilirsiniz. Çünkü lazerli epilasyon uygulamamız ayrıca daha genç görünmenizi sağlar.

Lazer Epilasyon Erkek İçin Var mı?

Uygulamamız hem kadınlar ve hem de erkekler içindir. Dolaysıyla bu yöntemde yaş ve cinsiyet ayrımı söz konusu değildir. Yaşınız ne olursa olsun lazerli epilasyon merkezimize başvurarak uygulamamızdan sorunsuz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Bugün müşterilerimizin büyük bir kısmı erkeklerden meydana geliyor. Özellikle orta ve ileri yağ grubu erkek müşterilerimizin maksimum yoğunlukta olduğunu vurgulayabiliriz. Bu yöntemimizle herhangi ağrı veya acı hissetmeniz mümkün değildir. Çünkü tamamen yan etkisizdir.

Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Uygulamamızı yaptıran müşterilerimiz birçok internet sosyal platformları üzerinden firmamız hakkında pozitif yorumlar yapıyor. Müşterilerimiz lazerli epilasyon uygulamamızdan son derece memnun kaldığını belirtiyor.

Avrupa ülkeleri üzerinden işletmemizden bu hizmeti alan birçok yabancı uyruklu müşterilerimiz tarafından da firmamız Avrupa üzerinden yoğun bir şekilde tavsiye ediliyor. Dolaysıyla eşsiz güzellik olanaklarımızla işletmemiz bugün Avrupa üzerinden de tanınan ve övgü elde eden lider bir güzellik merkezidir.

İşletmemiz diğer güzellik merkezlerinde olduğu gibi gösterişli reklam ve afişler sunmaz. Kuruluş tarihimizden buyana kaliteli hizmetlerimiz sebebiyle sektörümüzde rüştümüzü ispat etmeyi başardık.

Bu bakımdan internet dünyasında da günlük olarak yoğun bir şekilde tercih ediliyoruz. Modern bir alan üzerinden güzellik hizmetleri sunuyoruz.

Firmamız ayrıca birçok kurumsal ticari işletmeler tarafından da tercih ediliyor. Bu gibi firmalar doğrudan bünyelerinde yer alan personelleri için de lazerli epilasyon hizmetimizi tercih ediyor.

Bu sebeple kurumsal sitemiz üzerinden yoğun ve güncel bir şekilde referans katalogları da sunuyoruz. Referans kataloglarımızı inceleyebilir ve ayrıca kaliteli sitemizin tüm ayrıntılarına göz atabilirsiniz.

İşletmemiz sıradan bir güzellik merkezi değildir. Tam donanımlı bir şekilde hizmet sunuyor ve ayrıca bu alanda güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. İşletmemizle pozitif bir yaşama sahip olabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Fiyatları 2021

Öncelikle bu güzellik işleminde dikkat edilmesi gereken birçok ayrıntılar söz konusudur. Bugün düşük lazerli cihazla epilasyon fiyatları sunduğunu iddia eden birçok merdiven altı güzellik merkezleri söylenenin aksine yüksek fiyatlar sunabiliyor. Firmamız internet dünyasında yer alan birçok güzellik merkezlerinden farklıdır.

Kuruluş tarihimiz bakımından sektörün en köklü güzellik merkezi olduğumuzu belirtebiliriz. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti bizler için birinci önceliktir. Bu sebeple işletmemiz bu uygulamada daha düşük ve güncel fiyat listesi sunuyor.

Fiyat tarifelerimizi evinizin konforunda kurumsal sitemizden de takip edebilirsiniz. Bizleri farklı kılan birçok faktörler bulunuyor. Birçok güzellik merkezlerinden farklı olarak sıklıkla fiyat güncellemesi yapıyoruz.

Bu kapsamda müşterilerimizin sabit olmayan fakat düşük fiyatlardan bu modern güzellik uygulamamızı tercih etmesini sağlıyoruz.

Avrupa Yüksek Kalite Standartları üzerinden bu hizmeti sunuyoruz. Bu kapsamda firmamız bugün lider bir konumda yer alıyor. İnternet bağlantınızın yer aldığı tüm ortamlar üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal sitemizde yer alan ve 7/24 aktif olan online müşteri hizmetlerimiz veyahut telefon hattımız üzerinden bu güzellik uygulamamız için hızlı bir şekilde randevu oluşturabilirsiniz. Uygulamamız hakkında ayrıca lazer epilasyon ile ilgili merak ettiğiniz diğer konuları uzman kadrolarımız üzerinden öğrenebilirsiniz.