Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Vücut Şekillendirme

Estetik Yeni Dönem Vücut Şekillendirme Uygulamaları

  • Bölgesel zayıflama yöntem ve tekniklerinden yararlanan ve yağ yakma konusunda başarılı olmayan kişilerin tercih ettiği uygulamaların başında gelmektedir. Hedef noktası estetik bur görünüm kazanmak olan bireylerin tek bir seans oluşturma şeklinde total vücut şekillendirme dâhilinde ameliyatın en kısa sürdüğü ve uzmanlık gerektiren tıbbi sağlık heyeti kontrolünde işleme alınan uygulamalarından faydalanması ve sistemsel olarak konttrolluce vücut sekilendirme sürecinin başarılı bir şekilde sürdürülüp sonuçlandırilnadidir.
  • Önemlilik arz eden ve teknik sağlık uzmanlık alanlarına hitap eden özellik ve genel vurgu ise Vücut şekillendirme işlemlerinin bireyselleştirilmesi ve kişisel olarak bilinçli bir şekilde spor alışkanlığı aktivite zenginliği ve beslenme alışkanlıklarına ve seans uygulamalarına gösterilen özen ve duyarlılık kazanılması süreci noktasında verilen üstün efor anlayışıdır.

Uygulama Alanları

Vücut şekillendirme uygulamaları:

  • Liposculpture, Cihan Timur Yağ Transfer Sistemi, Brezilya poposu estetiği, karın –bacak-sırt yağlarının alınması Kontur uygulaması vs. Vücut şekillendirme araç ve yöntemleri ile birlikte bireysel hedeften yola çıkarak uzman kontrol desteği ile yetkin bir uygulama seansına katılmak başlı başına estetik amaçlarından ve alanlarından birisidir.
  • Bacak, kârın, göğüs, kol, kalça bölgelerinde etkinlik gösteren ve vücut şekillendirme alanları bakımından son derece uzmanlık, ilgi ve alanlarına konu olan sistemlerin en başlıca mimari ve tercih edilen sağlık hizmeti olarak başarılı bir gelişim ivmesi kazanmıştır. Vücut şekillendirme işlem ve değer esaslarından en çok izlenen yol ve yöntem diyetle birlikte yapılan spor hacmi ve aktivite planının organizeli bir şekilde gelişim sağlanmasının sürece olan katkısı ve göstergesidir.
  • Bazen sadece kilo vermek icin izlenen yol ve yöntemler sağlık sınırlarını aşan ve tehlike boyutu öngörülemez bir vaziyette cereyan eden bir sistemin varlığı, toplumu sonucu ölüm tehlikelerine varabilen neticelerle karşı karşıya getirebilmektedir. Bu yüzden sadece diyet programı hizmetlerine başvurulmamalı, aynı zamanda vücut şekillendirme sağlık teknik hizmetlerine başvurarak kilo verme süreci rahatlatılmalı, sağlıklı nefes alma taktikleri ile vücut şekillendirme hizmetleri yöntem ve hayat biçimi haline getirilmelidir.
  • Vücudunda fazla yağ sorunu yaşayanlar, sarkma, şişkinlik, şekil bozuklukları, cerrahı müdahaleler sonucunda gelişen komplikasyonlar ve ciltte, deride meydana gelen yapısal bozulmalar vs. Her aşaması hastaların psikolojik ve bedensel bütünlüğüne hizmet eden vücut şekillendirme uygulamaları dâhilinde duyarlılıkla hastaların bu şikâyetlerine son verilmektedir.

Vücut şekillendirme genel çerçevesi yasal olarak korunmuş, cerrahi yöntemlerin estetik alanına giren en önemli bedensel koordine ve düzenleme sistemidir. Uzmanlık alanı hastaların istek ve düzeltilmesi istenen her türlü problemin ana yapısı ve sistemsel çözüm şeması çizilen planlı estetik hizmetlerinin en başarılı tekniğidir.