Bahçeşehir lazer epilasyon, kadınlar ve erkekler tarafından en fazla tercih edilen epilasyon türlerinden olan lazer epilasyon yöntemi uygulanır. Lazer epilasyon sayesinde istenmeyen tüylerinizden acısız bir şekilde kurtulabilirsiniz. Özellikle kadınlar vücutlarının pürüzsüz olmasını isterler.

Bu nedenle ağdalar ile canınızı yakarak tüylerinizden kurtulmak yerine lazer epilasyon sayesinde tüylerinizden %90 oranında bir daha çıkmaması adına kurtulabilirsiniz. Bacak, kol, genital bölge, bütün vücut olarak lazer epilasyondan faydalanabilirsiniz.

Her seferinde canınız yanmaması için sizler de lazer epilasyon yöntemine başvurabilirsiniz.

Dünya’da son zamanlarda daha da popüler olan lazer epilasyon hem kadınlar hem de erkekler tarafından yoğun ilgi görüyor. Sizler de bu hizmeti veren Bahçeşehir lazer epilasyon firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Yöntemleri

Lazer epilasyon kullanımının farklı çeşitleri mevcuttur. Kişi isteğine bağlı olarak ya da cilt rengine göre lazer yöntemleri uygulanır. Lazer epilasyon yöntemleri arasında ruby lazer, alexandrite lazer, diode lazer, yag lazer yöntemleri arasından dilediğiniz yöntemi seçerek yaptırabilirsiniz.

Ruby lazer daha ince tüylerde etkisini gösterdiğinden dolayı dudak üstü ve yüz bölgesi gibi hassas noktalarda kullanılır.

Lazer epilasyonda fiyatlar  yöntemlere göre değişkenlik gösterir. Geniş bölgelerde kullanılan yöntemlerden olan alexandrite çok koyu olmayan tenlere uygulanır. Diode lazer soğutucu jel ile kullanıldığından dolayı buz lazer olarak da bilinir.

Yag lazer acıyı daha fazla hissettirir ve daha açık ve koyu tenlerde kullanılır.

Lazer Epilasyon Kimler İçin Uygundur?

Koyu renkli tüylere sahip olan herkes için uygundur. 12 yaşını tamamlamış bireyler gönül rahatlığı ile uygulanan yöntemlerden yararlanabilir. Açık renkli tüyler lazer ışığını emmediğinden dolayı koyu renkli tüylere uygulanır. Yaşını tamamlayan tüm bireyler göz kapakları hariç her yerine uygulatabilir.

Bahçeşehir lazer epilasyon fiyatları yapılan kampanyalar sayesinde daha fazla ucuzladığında epilasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Kullanılan yöntemlerin sürelerine göre değişkenlik gösteren işlem sonucunda pürüzsüz bir cilde kavuşarak her mevsim dilediğiniz kıyafetleri rahatlıkla giyebilirsiniz.

Bahçeşehir Epilasyon Merkezleri

Lazer epilasyon yaptırmak için merkezlerden hizmet alabilirsiniz. Bahçeşehir lazer epilasyon merkezlerimiz bulundukları konuma göre işleme durumunda farklılık gösteriyor. Lazer epilasyon hizmetini sizlere sunan firmamız müşteri ve çalışan personellerin sağlığı açısından hijyene daha fazla önem veriyoruz.

Düzenli olarak yapılan temizliklerimiz sayesinde lazer epilasyonunuzu gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Daha kalabalık nüfus olan yerlere açılan merkezlerimiz Bahçeşehir lazer epilasyon fiyatları bakımından da daha pahalı oluyor. Tüm merkezlerimiz işinde profesyonel olan uzmanlar tarafından uygulanıyor.

Dikkatli ve özenle olarak yapılan epilasyon hizmetinden sizler de faydalanabilirsiniz. İstenmeyen tüylerinize veda ederek her mevsim rahatlıkla pürüzsüz vücudunuz ile tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyonu vücudun farklı bölgelerinde kullanılır. Bu hizmeti sunan firmamız genital bölge, koltuk altı, kol bölgesi, bacak bölgesi, sırt bölgesi, yüz bölgesi, karın bölgesi gibi durumlarda hizmet sunar. Bölgelere ve seanslara göre farklılık gösterebilir.

Hijyenik durumdan dolayı istenmeyen tüyler arasında il sırada koltuk altı ve genital bölge tüyleri gelir. Değişiklik gösteren fiyatlara uygun kampanyalar sayesinde peşin ya da taksitle ödemenizi yapabilirsiniz. Bacak ve kol bölgelerine uygulanan epilasyon yöntemlerinin fiyatları hassas bölgelere oranla daha uygundur.

Lazer Epilasyon Cihazları

Lazer epilasyon için kullanılan cihazlar bölgelere ve yöntemlere göre değişkenlik gösterir. Buz lazer epilasyonda kullanılan cihaz başlığının soğutucu özelliği mevcuttur. Lazer epilasyon fiyatları da bu cihazlara göre farklılık gösterir.

Lazer epilasyon cihazları arasındaki farklılık attıkları ışının dalga boyuna göre ve etki ettiği alana göre değişir.

Diode lazer epilasyonun attığı lazerin dalga boyu daha derine inerek en ince tüylere kadar etki eder. Firmamız tüylerinizin kalınlığına ve ten renginize uygun olan cihazı sizler için seçerek bu hizmeti sunar. Cihazları kullanan personellerimiz işinde eğitim almış uzman kişilerdir.

Bu nedenle ilk olarak kıl kökünüzü muayene ettikten sonra hangi cihaz sizin için uyumlu ise buna karar verilir. Kayıt olmaya geldiğinizde ilk olarak muayeneniz yapılır ve daha sonra seanslara gelebilirsiniz.

Bahçeşehir Lazer Epilasyon Fiyatları 2021

Lazer epilasyon yaptırmak son zamanlarda kadın ve erkekler tarafından tercih edilen yöntemler arasında ağrısız ve acısız olarak ilk sıralarda yer alıyor. Sizler de lazer epilasyonunuzu lazer epilasyon firmamıza başvurarak yaptırabilirsiniz.

Diode lazer epilasyon yöntemini tercih ettiğinizde en az acı ile işlemleri bitirebilirsiniz. İnce tüyleriniz için seçebileceğiniz ruby lazer yöntemi acıyı biraz daha hissetmenize neden olabilir.

Acıya dayanıklı olma durumunuza göre yöntemler arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Genellikle en fazla tercih edilen epilasyon yöntemi arasında diode ilk sıradadır.

Kendi bütçenize uygun olan epilasyon çeşidini seçerek geldiğiniz seanslarda taksit taksit ya da peşin olarak ödemenizi yapabilirsiniz.

Hizmeti sunan firmamız her konuda sizlere destek olmaktadır. Bahçeşehir lazer epilasyon fiyatları 2021 arasında da en uygun olan epilasyon yöntemi diode lazer epilasyondur.